De Rode Leeuw: De Nederlandse School in Beijing

Namen en adressen


Het team van De Rode Leeuw

  • Anne Dorst

Directeur en leerkracht van WAB – groep 2 -7

e-mail directeur@derodeleeuw.org

  • Merle Remmers

Leerkracht van het naschoolse Nederlandse programma op WAB voor Voortgezet Onderwijs leerjaar 1 tot en met 6 en basisonderwijs groep 3-5.

e-mail: merle@derodeleeuw.org

  • Frank Aarts

Leerkracht van het naschoolseNederlandse programma op WAB voor basisonderwijs groep 1 tot en met 5.

e-mail frank@derodeleeuw.org


Het bestuur van De Rode Leeuw

  • Bestuur De Rode Leeuw
    Stichting De Rode Leeuw
    p/a Western Academy of Beijing
    P.O. Box 8547
    10 Lai Guang Ying Dong Lu
    Chao Yang District, Beijing 100103
    People’s Republic  of China
  • Matt Doherty

Voorzitter

e-mail: voorzitter@derodeleeuw.org

  • Marcel van den Bogaard

Penningmeester

e-mail: penningmeester@derodeleeuw.org

  • Jeroen de Lau

Secretaris

e-mail: secretaris@derodeleeuw.org

  • Narish Soebdhan

PR&Communicatie

e-mail: communicatie@derodeleeuw.org


Overige adressen

  • Western Academy of Beijing
    10 Lai Guang Ying Dong Lu
    Chao Yang District, Beijing 100102
    People’s Republic of China
    telefoon+86 10 8456 4155
    fax+86 10 6432 2440
    e-mail wabinfo@wab.edu
    www www.wab.edu
  • Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland (Stichting NOB)
    Parkweg 20a
    2271 AJ Voorburg
    telefoon+31 70 3866646
    e-mail info@stichtingnob.nl
    www www.stichtingnob.nl
  • Inspecteur primair en voortgezet onderwijs buitenland
    Rijksinspectie kantoor Breda
    Postbus 7447
    4800 GK Breda
    telefoon+31 76 5202303
    telefoon+31 77 46 56 767
    e-mail buitenland@onderwijsinspectie.nl
    www www.onderwijsinspectie.nl
  • Landelijke klachtencommissie
    Website: www.geschillencommissiesbijzonderonderwijs.nl
  • Meldpunt Vertrouwensinspecteurs seksuele intimidatie
    Er is een centraal meldpunt Vertrouwensinspecteurs operationeel voor klachten met betrekking tot seksuele intimidatie. Dagelijks tussen 8.00 uur en 17.00 uur kunt u een vertrouwensinspecteur bellen via 0900 111 3 111 (lokaal tarief).


Neem contact op met De Rode Leeuw

Laat hier onder uw vraag of opmerking achter. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Dank u wel voor uw vraag of opmerking. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Sorry, an error has occured.